Designové poradenství

_

Toužíte po dokonalé kuchyni? Máte své představy o ideální kuchyni na míru? Nevíte, jaké barvy zvolit právě do Vaší kuchyně? Máme pro Vás řešení….

Designové poradenství – nejdůležitějším pravidlem ideální kuchyně je dodržování pravidel ergonomie – výhodné umístění hlavních předmětů ekonomické činnosti: sporák, dřez a lednička. Takto účelně zařízená kuchyň s odděleným prostorem na práci a na jídlo dodává funkčnost. Klade se zde především důraz na jednoduchost obsluhy, ale také estetický aspekt prostoru.

Ideální design prostoru spočívá ve správném použití barev, světla, textury, designových doplňků.

Jak to u nás funguje?

_
 • Raději se ohlašte předemNa začátek je určitě dobré domluvit si schůzku. První schůzka obvykle zabere tak 1-2 hodiny, proto o ní rádi víme dopředu, abyste se nám netrefili do schůzky někoho jiného a my se Vám mohli plně věnovat.
 • Zaměření prostoruNejprve potřebujeme poznat prostor, ve kterém bude kuchyň umístěna. Můžete nám dodat projekt, nebo nákres ideálně celé místnosti vč. rozměrů. Důležité je zakreslení „věcí se kterými nelze hnout“ (= voda, odtah, okna, dveře…). Pokud je Váš prostor složitější, můžeme Vás osobně navštívit a zaměřit si místnost sami – tato služba stojí 490Kč a stejně jako cena grafického návrhu se Vám později odečte z celkové faktury za kuchyňskou linku.
 • Vybereme materiályPředstavíme Vám různé materiály, techniky, novinky i vychytávky. Probereme jejich výhody i nevýhody, abyste měli co nejvíce informací potřebných k výběru toho pravého právě pro Vás.
 • Zjistíme, co je pro Vás důležitéVyslechneme Vaše požadavky, představy a to vše se snažíme promítnout to grafického návrhu.
 • Vytvoříme první grafický návrhToto je první varianta rozvržení kuchyně ve Vašem prostoru s Vámi vybranými dekory. Návrh u nás stojí 490 Kč a zahrnuje 3 verze úprav. Tato částka se odečítá od koncové faktury za kuchyň – pro naše zákazníky je tedy zdarma.
 • Společná schůzkaNa domluvené schůzce spolu probereme detaily návrhu, promyslíme uspořádání a rozhodneme, zda je třeba cokoli upravit nebo ne.
 • Vyhotovíme cenovou nabídkuCenovou nabídku tvoříme až na verzi grafického návrhu, se kterou jste 100% spokojeni. Potřebujeme vědět, jak přesně bude kuchyň vypadat, protože počítáme konkrétní použitý materiál.
 • Doladíme detailyProbereme, zda jste s cenou spokojeni, nebo byste chtěli ještě cokoli pozměnit.
 • Nabídka spotřebičů, podlah, jídelních sestav a svítidel.Náš sortiment je opravdu široký a proto Vám rádi pomůžeme s doladěním celého interiéru. Vzhledem k tomu, že o Vaší kuchyni víme vše, můžeme poradit i se sladěním podlahy, nebo výběrem svítidel... Pokud budete mít spotřebiče od nás, pohlídáme, aby jejich vložení do kuchyně proběhlo v pořádku a aby vše dobře fungovalo.
 • Smlouva o dílo + zálohaPokud je vše v pořádku, můžeme přejít k realizaci. Podepíšeme smlouvu o dílo a účtujeme zálohu 50% celkové ceny. Nemusíte se bát o případné nepřesnosti v prvotním měření, protože v tuto chvíli si Váš prostor dojede zaměřit přímo náš člověk, který bude kuchyň vyrábět a teprve na základě toho objednáváme materiál.
 • VýrobaPotřebujeme alespoň 2 měsíce na objednání materiálu a výrobu Vaší kuchyně.
 • MontážV předem sjednaném termínu k Vám přijedeme kuchyň namontovat.
 • Předávací protokolAž když je kuchyň dokončena a Vy jste se vším spokojeni, ukončíme realizaci předávacím protokolem.
 • Závěrečná fakturaceZpravidla do 14-ti dnů od ukončení realizace od nás obdržíte fakturu na zbylý doplatek z dohodnuté ceny.
 • Spoustu radosti při vařeníTímto je zakázka ukončena a už nezbývá nic jiného než popřát spoustu radosti při vaření v krásné, funkční a hlavně Vaší nové kuchyni! 🙂

Svým zákazníkům nabízíme osobní přístup, designové poradenství , ale také veškeré elektrospotřebiče, svítidla, jídelní sestavy a podlahy – vinylové, plovoucí, SPC, koberce i PVC, a to vše jako součást realizace Vaší nové kuchyně.